Herrur Breitling Aerospace Avantage, titan, quartz, analog/digital, 42mm, kronometercertifierad, ref: E79362, serienr: 845313, ca år 2006, batteribyte krävs, UTC Co-pilot titan, quartz, ref: E80172, serienr: 1203, Professionallänk i titan, viklås, total längd ca 20cm, repor, inga tillbehör

14 500 kr

(peppe65)

Auktnr SE18.20240515.A61793
Varukategori Klockor / Herrur
Kontor Solna
Utropspris 8 600 kr
Aktuellt bud 14 500 kr
Stänger 2024-05-15 14:55:08
Provision 2 175 kr
Frakt 129 kr

Ring med dekor samt vit sten, stl 19, bredd 3-18mm, silver 925/1000 Vikt: 6,7 g

Berlock Thomas Sabo med röd sten, längd: 17mm, bredd: 8mm, silver 925/1000 Vikt: 1,8 g

Berlock Thomas Sabo med rö...

Ring med blå sten, stl: 17¾, bredd: 5-41mm, mindre fläckar på sten, skev, silver 830/1000 Vikt: 17,1 g

Ring med blå sten, stl: 1...

Herrur Seiko 5 Sports, stå...

Armband Thomas Sabo Charm Club, längd: 20cm, bredd: 6mm, silver 925/1000 Vikt: 14,6 g

Armband, delvis borstad dekor, längd 18,5cm, bredd 12mm, silver 925/1000 Vikt: 6,5 g

Väska, Louis Vuitton, Montaigne MM, monogramcanvas, ca 35x22x16cm, modellnummer M41056, datumkod CA4119, avtagbar axelrem, lås och nyckel, kvitto inköpt i januari 2020, dustbag, små fläckar vid handtag och nyckel, smärre färgbortfall på beslag undertill

Väska, Louis Vuitton, Mont...

Väska, Chanel Sac Camera, ...

Damur Tudor Princess Oysterdate, stål, automatisk, ref-nr: 9313/0, serie-nr: 823650, Cal ETA 2671, Ø26mm, datum, plexiglas, stållänk, 9 integrerade länkbitar, viklås, ref-nr: 7585, ca 1974, omluminerade visare, skadad urtavla, mindre krackelering på glas, något repig boett samt länk, box samt ytterkartong ej tidsenliga

Ring med svart sten, stl: 17, bredd: 2-11mm, silver 925/1000 Vikt: 3,3 g

Ring med granater och markasiter, stl: 18¼, bredd: 3,5-17mm, två markasiter saknas, något skev, silver 925/1000 Vikt: 6,4 g

Ett par örhängen, creoler med diamanter 26xca0,01ct, ca Ø20-21mm, bredd: 1,4-1,6mm, vitguld, 18K  Vikt: 5 g

Ett par örhängen, creoler...

Herrur Seiko 5, stål/doublé, automat, 34mm, dag, datum, ref: 7S26-0280, serienr: 074438, repigt samt mindre nagg, defekt viklås, längd 21cm, bruksslitage

Herrur Seiko 5, stål/doub...

Ring, Cartier, Love Ring, med diamant 1 x ca 0,02ct, ref-nr: CRB4056100, serie-nr: PWI125, stl 51/16¼, certifikat från maj 2022, box, ytterkartong, påse, presentkartong, mindre repor, 18K  Vikt: 4,7 g

Ring med dekor, stl: 18¼, bredd 8,2mm, silver 925/1000.  Vikt: 7,4 g

Ring med dekor, stl: 18¼, ...

Brosch/Hänge, blomma, Le Titski, 69x55mm, silver 925/1000 Vikt: 27 g

Brosch/Hänge, blomma, Le T...

Ett par örhängen med vita stenar, Thomas Sabo, Ø24mm, bredd: 2,5mm, silver 925/1000 Vikt: 8,2 g

Ett par örhängen med vita...

Hänge barnvagn Thomas Sabo, 13x5mm, silver 925/1000 Vikt: 3,8 g

Hänge barnvagn Thomas Sabo...

Hänge hund Thomas Sabo, längd: 11mm, bredd: 6mm, silver 925/1000 Vikt: 5,5 g

Hänge hund Thomas Sabo, l...

Se kontorets övriga auktionsvaror